News 2019 | Info 2019 (3)

 

Modrá sova Vás zve na pololetní akce Ukliďme svět, ukliďme Česko v sobotu, 21. září. Připojte se k nám! 

Ukliďme Loužnici! V sobotu jsme se vydali z Modré sovy uklidit v lese i na hřišti ve Loužnici.


Blue Owl invites you to join us in tidying up Loužnice during the semi-annual Let's Clean the World event on Saturday, September 21st. Hope to see you there!

Let's Clean Loužnice! On Saturday the Blue Owl crew tidied up the forest and playground in our village.

 

 

Naposledy změněno neděle, 22 září 2019 13:56

Vítejte na nových stránkách Blue Owl Bohemia - Modrá Sova z.s.

 

The wide-spread wings of Blue Owl Bohemia encompass a wide spectrum of resources, activities and events that combine to make it a hub of inspiration and community for anyone interested in or touched by the English language. A small, independently owned mom-and-pop enterprise in the small north Bohemian village of Loužnice, our doors are open to everyone who has a desire to learn or improve their English and to deepen their understanding of anglophone literature and culture. Blue Owl Bohemia offers a unique lending library and study center for children and youths.


Široce roztáhnutá křídla „Modré Sovy“ zahrnují širokou škálu zdrojů, činností a akcí, které se kombinují tak, aby se staly centrem inspirace a setkání pro každého se zájmem o anglický jazyk. Jsme malá, nezávislá, rodinná firma v malé vesničce Loužnice na severu Čech. Naše dveře jsou otevřené pro každého, kdo má touhu naučit se anglicky, zlepšit si svou angličtinu nebo si prohloubit své znalosti z anglofonní literatury a kultury. „Modrá Sova“ nabízí unikátní knihovnu a studijní centrum pro děti a mládež.

Naposledy změněno čtvrtek, 29 srpen 2019 10:03

 

Blue Owl / Modrá sova bude znovu otevřená v novém prostoru, Loužnice 74 — hned vedle toho původního. Pravidelné kroužky angličtiny začínají 1. října, a zápis bude od 23. do 27. září, vždycky od 15 do 18 hodin, nebo po domluvě.


Blue Owl / Modrá sova will reopen in its new location, Loužnice 74 — directly across from the original space. English courses begin on October 1, and sign-up will be September 23–27 from 3–6 p.m. or by appointment.

 
Naposledy změněno čtvrtek, 29 srpen 2019 10:06

BLUE OWL BOHEMIA

MODRÁ SOVA z.s.

www.blueowlbohemia.com

www.modrasova.org

info@modrasova.org

NEWSLETTER

Sign up for a newsletter | Přihlásit se k odběru novinek

Search | Hledat