Blue Owl / Modrá sova bude znovu otevřená v novém prostoru, Loužnice 74 — hned vedle toho původního. Pravidelné kroužky angličtiny začínají 1. října, a zápis bude od 23. do 27. září, vždycky od 15 do 18 hodin, nebo po domluvě.


Blue Owl / Modrá sova will reopen in its new location, Loužnice 74 — directly across from the original space. English courses begin on October 1, and sign-up will be September 23–27 from 3–6 p.m. or by appointment.

 

Vítejte na nových stránkách Blue Owl Bohemia - Modrá Sova z.s.

 

The wide-spread wings of Blue Owl Bohemia encompass a wide spectrum of resources, activities and events that combine to make it a hub of inspiration and community for anyone interested in or touched by the English language. A small, independently owned mom-and-pop enterprise in the small north Bohemian village of Loužnice, our doors are open to everyone who has a desire to learn or improve their English and to deepen their understanding of anglophone literature and culture. Blue Owl Bohemia offers a unique lending library and study center for children and youths.


Široce roztáhnutá křídla „Modré Sovy“ zahrnují širokou škálu zdrojů, činností a akcí, které se kombinují tak, aby se staly centrem inspirace a setkání pro každého se zájmem o anglický jazyk. Jsme malá, nezávislá, rodinná firma v malé vesničce Loužnice na severu Čech. Naše dveře jsou otevřené pro každého, kdo má touhu naučit se anglicky, zlepšit si svou angličtinu nebo si prohloubit své znalosti z anglofonní literatury a kultury. „Modrá Sova“ nabízí unikátní knihovnu a studijní centrum pro děti a mládež.

BLUE OWL BOHEMIA

MODRÁ SOVA z.s.

www.blueowlbohemia.com

www.modrasova.org

info@modrasova.org

NEWSLETTER

Sign up for a newsletter | Přihlásit se k odběru novinek

Search | Hledat